Image1 Image2 Image3 Image4

Reference

Se souhlasem studentů zde hrdě uvádíme jejich odpovědi na otázku, jak jsou spokojeni s kurzy na Samouku. Odpovědi nejsou redakčně upraveny. Pro zvýšení věrohodnosti veskrze kladných referencích přidáváme se souhlasem autorů i jejich email. Feedbacky k dalším novým kurzům budeme přidávat postupně. Zvláště děkujeme za všechny podněty ke zlepšení našich kurzů :-).


Jiří Pávek, Pavek.Jiri{zavinac}seznam.cz, Testy studijních předpokladů TSP MU

Dobrý den,

Váš kurz se mi moc líbí a určitě ho můžu doporučit dalším studentům. Pro mě to byla určitě lepší volba než nudná učebnice. Váš kurz je výjmečný také v tom že obsahuje mluvený komentář (návod), k lepšímu pochopení látky. V jiných internetových kurzech tohle určitě nenajdete.  Jenom bych některé oddíly (příklady), aktualizoval. Např. v numerickém oddílu na ostrých TSP byly letos trošku jiné příklady. O samouku vím z internetu a určitě ho doporučím i dalším studentům.


Anonymní referencekurz Psychologie, OSP

Dobrý den,
s online kurzem jsem byla naprosto spokojená. Texty jsou zpracovány srozumitelně a přehledně. Odstranila bych jen překlepy, které vznikly zejména v posledních lekcích příliš zběžným překladem ze slovenštiny. Je to maličkost, ale bude to pak působit ještě profesionálněji. Zkoušky dopadly dobře, o samouku jsem se dozvěděla z netu. Já bych uvítala i další, pokročilejší lekce z psychologie, např. úvody do anatomie, biologie, fyziologie, vývojovou a obecnou psychologii. Takové kurzy bych určitě zakoupila a mnozí z mých kolegů také.
Držím Vám palce a přeji hodně úspěchů.


Regina Říhová, zivotemkezdravi{zavinac}seznam.cz, kurz Psychologie

Dobrý den,

děkuji za optání. S kurzem jsem byla velmi spokojena. Zkoušky jsem neabsolvovala, protože jsem kurz dělala z jiného důvodu. Každopádně Vás doporučuji :). Mějte se pěkně.


Anna Příkazskákurzy TSP a OSP

Dobrý den,
určitě mi kurzy pomohly...hlavně co se týče OSP SCIO (TSP už jsem tolik času nevěnovala, protože jsem chodila na kurzy). Asi bych to nebrala jako jedinou přípravu ke zkouškám, pokud je potřeba vysokého percentilu (jako jsem potřebovala já), ale rozhodně to něco člověku dá a je to skvělý doplněk. Ideální projít si to třeba den před testováním.

U přijímacích zkoušek jsem uspěla a nastoupila jsem na jednooborovou psychologii na FSS MUNI.

O programu Samouk jsem se dozvěděla ve škole od profesora, který uspořádal hromadnou "náborovou akci" :D


Olivová Alena, Olivova.Alena{zavinac}seznam.cz, kurz Psychologie

Dobrý den,
v průběhu studia na Samouk.cz jsem sice našla pár chyb a nesrovnalostí, ale jinak to bylo dostatečně obsáhlé a přínosné. Narazila jsem na něj na internetu. Přijímací zkoušky skončily úspěšně.


Petra Valníšková,  pvalnickova{zavinac}gmail.comkurz Psychologie

Dobrý den,
kurz byl pro mě srozumitelný a snadno uchopitelný.
O kurzu jsem se dověděla brouzdáním po netu.
Já bych řekla že úspěch, ikdyž pod čarou, ale 151 z toho počtu na psychologii je stale super výsledek ;)


Nikola Runštukovákurz OSP

Dobrý den,
musím říci, že kurz je opravdu dobře zpracovaný. Nejdříve vysvětlení jednotlivých principů a pak několik testů na procvičení, to se mi velmi líbí. Občas mi však chybělo podrobnější vysvětlení u některých úloh v analytické části. Asi budu muset tuto část více trénovat. Verbální částí jsem prošla bez sebemenších problémů. Dnes chci stihnout alespoň další 2 části.


Jiroutovákurz OSP

Dobrý den,

s kurzem jsem spokojená, vše je přehledné a co je pro mě důležité výsledky mají odůvodnění a vysvětlení. Výukové prezentace příliš nevyužívám, lepší jsou pro mě konkrétní příklady.


Blue.Claire{zavinac}seznam.czkurz psychologie

Dobrý den,
kurz byl velice cenný, bez něho bych se asi nepřinutila na přijímací testy učit a byl i velice přínosný, neboť se opravdu tyto otázky na oborových testech na MU vyskytovali .

Na tento kurz jsem narazila na internetu.

Přeji hezký zbytek dne...


simona.slaninova{zavinac}seznam.czkurz psychologie

Dobrý den,

s on- line kurzem jsem velice spokojena, na psychologii jsem přijímací zkoušky udělala a ted jistě kurz ještě využiju při samotném studiu. Vše je jasné a přehledné a vše se mi dobře pamatovalo.Pokud bude možnost, jistě kurz doporučím dál.

O kurzu jsem se dozvěděla prostřednictvím internetu- dohledáváním možností přípravy na přijimací zkoušky.

Přeji krásný den a děkuji.


Ester Karasovákurz psychologie

Dobrý den,
s Vaším kurzem jsem byla velmi spokojená. Asi ani žádné připomínky nemám - jedině, že trošku chybí biologie, která je součástí přijímacího testu na psychologii (pozn. lektora: biologie je již předmětem samostatného kurzu).

Dozvěděla jsem o něm určitě na internetu - náhodou vyhledáváním informací k přijímačkám na psychologii.

Díky,
Ester Karasová


pluharova.alexandra{zavinac}psjg-hk.czkurz psychologie

Dobrý den,

na Vaše stránky jsem narazila při brouzdání po internetu, když jsem hledala informace k přijímacím zkouškám na psychologii a velmi mě to zaujalo. Už to, že se na zkoušky můžu připravovat pomocí takového kurzu je velké plus. Ale popravdě, ještě jsem to moc neprozkoumávala. Přečetla jsem si pár kapitol, ale na testy jsem se ještě nedostala. Škola začala teprve nedávno a já mám kurz aktivován chvíli, takže se na to zatím moc nedostanu. Ale určitě vám dám v průběhu roku vědět, jak studium probíhá :-)

Informace posílám dál, neboť to pro každého může být velký přínos k přijímacím zkouškám.

Přeji krásný den!


lenka.richterova{zavinac}educanet.czkurz psychologie

Dobrý den,

s kurzem jsem byla spokojená. Našla jsem si ho přes vyhledávač. Vyhovoval mi kvůli přijatelné ceně a také proto, že mě časově neomezoval. Uvítala bych, kdyby obsahoval více informací. Text také obsahuje občasné gramatické chyby. Bohužel Vám nemohu napsat kde přesně, to už si nepamatuji. Možná by také nebylo špatné dodat seznam doporučené literatury a osobní, nebo bližší informace k ústním přijímacím zkouškám.

Celkově se mi ovšem kurz líbil a pokud dostanu příležitost určitě ho doporučím.

Přeji hezký zbytek dne...


České Budějovice,kurz psychologie

Dobrý den pane Kohoutku,

S psychologickým kurzem jsem velmi spokojená. Zadání jsou celkem stručná a výstižná. Možnost opakování testů dokolečka je neocenitelná. Jsem starší ročník a už to nejde tak, jak bych si přála. Ke své nové práci otřebuji certifikát, a tak se učím, jak jen mi to čas dovolí. Pouze musím upozornit, že jsem zaznamenala v zadání testů překlepy, což je zvláště u jmen a cizích slov nepříjemné. Celkově je učivo dost těžké, ale psychologie je zkrátka dřina. Kurz jsem si našla na internetu a povědomí o Vás šířím mezi známé, kteří mají zájem o rozšiřování svých vědomosti.

S pozdravem...


Jana Bambuškovákurz testové otázky psychologie (pozn.: kurz byl tvořen pouze testovými otázkami a již není v nabídce, místo něj kompletní kurz psychologie i s výkladem teorie, rovněž nyní používáme nové a přehlednější výukové prostředí).

Dobrý den pane Mgr. Kohoutek,

děkuji za tuto možnost, test mi pomohl se zorientovat na zkoušku z Vývojové psych., na Obecnou jsem se již nestihla podívat. Test je dobrý, jen jsem se zprvu nemohla dlouho zorientovat v těch stránkách a velkém množství barevných odkazů, abych věděla kam mám kliknout, abych získala to, co chci. Vícekrát se mi stalo, že jsem vstoupila jinam. Jinak spokojenost.


marika26{zavinac}email.czkurz psychologie

Hezký den

Dobrý den přeji,
Váš on-line kurz Psychologie - příprava k přijímacím zkouškám mi velmi pomohl. Samostudiem  a testovými otázkami jsem se dostala na jednooborovou psychologii na PF JU. Moc díky.  Testové otázky samozřejmě pomohly k tomu, aby člověk vyhledal další podrobnější informace  také v jiné odborné literatuře. Takže pro mě i jisté nasměrování bylo užitečné. V přijímacích testech na psychologii bývají i otázky zcela jiného druhu, kde člověk musí přemýšlet a odpověď není úplně jednoznačná. Je nutné i některé věci si vyseděta vyčíst v odborné literatuře. To už však není předmětem vašeho on-line kurzu. Takže ještě jednou moc díky a doporučuji.

Našla jsem si Vás na internetu.

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.