Image1 Image2 Image3 Image4

Diktáty z českého jazyka - online kurz

V on-line kurzu máte možnost si procvičit psaní diktátů. Kurz obsahuje přes 40 lektorem diktovaných diktátů a 50 doplňovaček. Kurz je rozdělený do následujících kapitol:

  • Diktáty lehčí
  • Diktáty těžší
  • Diktáty zaměřené na jevy
  • Doplňovačky lehčí
  • Doplňovačky těžší

Zakoupit kurz »

Pro koho je kurz určený

Primárně jsme online kurz připravili pro studenty základních škol, kteří si chtějí procvičit psaní diktátu a gramatické jevy. Úroveň i zaměření kurzu odpovídá druhému stupni základních škol. Kurz pomůže i s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy.

Konzultace s lektorem

Nedílnou součástí kurzu jsou konzultace s lektorem. Konzultaci Vám nyní nabízíme časově neomezenou a bez příplatku k ceně kurzu! To znamená, že během trvání kurzu se můžete ptát na cokoli z témat kurzu a jakkoli často. Konzultace probíhají zpravidla přes email, Skype.

Stejně tak můžete konzultovat s dalšími studenty kurzu přes fórum a chat, což Vám vřele doporučujeme. Kontakt s lektorem i ostatními studenty znatelně posouvá efekt on-line výuky.

Délka kurzu

On-line kurz si můžete zapsat kdykoli. Navštěvovat ho můžete vždy po dobu jednoho roku (365 dní). V případě, že chcete trvání kurzu mírně prodloužit, napište.

Vyzkoušejte zdarma

Každý náš kurz si můžete prohlédnout a některé kapitoly navštívit zdarma. Kapitoly, které jsou zdarma přístupné v rámci prohlídky, jsou označené hvězdičkou. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Pokud by Vám k získání přehledu o kurzu zpřístupněné kapitoly nestačily, napište nám email a kurz Vám zpřístupníme na omezenou dobu v plné funkčnosti.

Cena kurzu

Kurzovné činí 350 Kč. Vybrané kurzovné používáme na rozvoj a chod Samouka, konzultace Vašich lektorů, tvorbu dalších kurzů, podporu neziskových projektů, atd. Více informací se můžete dozvědět zde:

Výhody on-line kurzu

Studovat můžete v čase, který se Vám hodí, a to z pohodlí domova online. Studujete vlastním tempem, ušetříte čas i peníze za dojíždění do prezenčních kurzů, nemůže se stát, že prošvihnete čas zápisu do kurzu (do online kurzu se můžete zapsat kdykoli). Jako jediná online vzdělávací agentura nabízíme nyní ke kurzu zdarma (v jeho ceně) neomezené konzultace s lektorem, z toho důvodu můžete konzultovat s lektorem mnohem déle než v prezenčních kurzech, kde jsou studenti omezeni striktním časem trvání kurzu.

Certifikát o absolvování kurzu

Po úspěšném složení kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Certifikát si můžete sami ihned vytisknout nebo nás požádat o zaslání poštou na Vaši adresu.

Zakoupit kurz »