Image1 Image2 Image3 Image4

K přijímacím zkouškám na lékařské fakulty z fyziky

Přípravný on-line kurz

On-line kurz Vás kompletně připraví na přijímací zkoušky na vysoké školy, kde jsou požadovány znalosti z fyziky. Obsahuje 20 výukových tematických kapitol z fyziky a více než 1000 testových otázek - svým obsahem přesahuje řadu prezenčních kurzů. K on-line kurzu jsou nabízeny konzultace s lektorem (mail, Skype) - nyní zdarma a v neomezeném čase! Prohlídka kurzu a některé kapitoly jsou zdarma pro každého...


  Zakoupit kurz »

  Pro koho je kurz určený

  Primárně je online kurz fyziky vytvořen tak, aby zvýšil Vaši šanci uspět u přijímacích zkoušek na lékařské fakulty a farmaceutické obory. Rovněž si ho můžete zapsat i Vy, kteří se hlásíte na jiné obory a budou po Vás vyžadovat znalosti z fyziky. Nakonec pro svůj rozsah Vám jistě pomůže i s maturitní zkouškou. Kurz je vhodný i pro ty z Vás, kteří si chtějí rozšířit své znalosti z fyzikálních oborů.

  Obsah kurzu

  Kurz vychází zvláště z požadavků jednotlivých vysokých škol (lékařské a farmaceutické obory) na znalosti k přijímacímu řízení z fyziky. Student se podrobně seznámí s kapitolami:

  • Fyzikální veličiny
  • Mechanika (hmotný bod, mechanika tuhého tělesa,...)
  • Termodynamika a molekulová fyzika
  • Oscilátor
  • Elektřina (elektrické pole, stejnosměrný obvod,...)
  • Mechanické vlnění
  • Světlo a optika
  • Relativita
  • Mikrosvět (kvantová fyzika, jaderná fyzika)

  Každá kapitola se skládá z výukové části a sady testových otázek, které jsou založené na otázkách z přijímacích zkoušek na lékařské fakulty. Na konci každé kapitoly je závěrečný test a na konci kurzu můžete procvičovat otázky ze všech kapitol, kterých je dohromady více než 1000.

  Konzultace s lektorem

  Nedílnou součástí kurzu jsou konzultace s lektorem. Konzultaci Vám nyní nabízíme časově neomezenou a bez příplatku k ceně kurzu! To znamená, že do konce platnosti kurzu se můžete ptát na cokoli z témat kurzu a jakkoli často. Konzultace probíhají zpravidla přes email, Skype.

  Stejně tak můžete konzultovat s dalšími studenty kurzu přes fórum a chat, což Vám vřele doporučujeme. Kontakt s lektorem i ostatními studenty znatelně posouvá efekt on-line výuky.

  Délka kurzu

  Čas, který budete potřebovat k projití všech kapitol a k úspěšnému složení testů, je velmi individuální. Myslíme si, že lze kurz při plném nasazení zvládnout za tři týdny. Čím dříve si ale kurz zapíšete, tím pohodovější tempo můžete zvolit a budete mít více času na opakování.

  On-line kurz si můžete zapsat kdykoli. Navštěvovat ho můžete vždy po dobu jednoho roku (365 dní). V případě, že chcete trvání kurzu mírně prodloužit, napište.

  Vyzkoušejte zdarma

  Každý náš kurz si můžete prohlédnout a některé kapitoly navštívit zdarma. Kapitoly, které jsou Vám přístupné v rámci prohlídky, jsou označené hvězdičkou. Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Pokud by Vám k získání přehledu o kurzu zpřístupněné kapitoly nestačily, napište nám email a kurz Vám zpřístupníme na omezenou dobu v plné funkčnosti.

  Cena kurzu

  Kurzovné činí 550 Kč. Nevíme o nikom, kdo by Vám za srovnatelnou cenu nabídl to, co my. Vybrané kurzovné používáme na rozvoj a chod Samouka, konzultace Vašich lektorů, tvorbu dalších kurzů, podporu neziskových projektů, atd. Více informací se můžete dozvědět zde: Kam investujeme.

  Výhody on-line kurzu

  Za zlomek ceny dostanete stejné informace jako na prezenčních kurzech. Studovat můžete v čase, který se Vám hodí, a to z pohodlí domova online. Studujete vlastním tempem, ušetříte čas i peníze za dojíždění do prezenčních kurzů, nemůže se stát, že prošvihnete čas zápisu do kurzu (do online kurzu se můžete zapsat kdykoli). Jako jediná online vzdělávací agentura nabízíme nyní ke kurzu zdarma (v jeho ceně) neomezené konzultace s lektorem, z toho důvodu můžete konzultovat s lektorem mnohem déle než v prezenčních kurzech, kde jsou studenti omezeni striktním časem trvání kurzu.

  Certifikát o absolvování kurzu

  Po úspěšném složení kurzu od nás obdržíte certifikát o absolvování kurzu. Certifikát si můžete sami ihned vytisknout nebo nás požádat o zaslání poštou na Vaši adresu.

  Zakoupit kurz »